خريد بک لينک
لوازم یدکی ال ۹۰
Hookah Shisha Tobacco
ماسک سه لایه
فلنج
Barabas Ropa de hombre
فی چند
<-BloTitle->
<-BloText->

تاريخ : 10 دی 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : مستعانی | بازدید : <-PostHit->
اصول معماری پایدار و تاثیر آن بر اقلیم شمال

این فایل در مورد اصول معماری پایدار و تاثیر آن بر اقلیم شمال و در قالب پاورپوینت در 90 اسلاید آمده است

دانلود اصول معماری پایدار و تاثیر آن بر اقلیم شمال

تاثیر اقلیم بر معماری معماری بومی،اقلیمی، معماری پایدار، معماری سبز، معماری شمال، مازندران، اقلیم شمال، اقلیم معماری معماری منطقه ای معماری اقایمی معماری اقلیم ایران معماری بومیاصول معماری پایدار و تاثیر آن بر اقلیم شمال
پروژه
تحقیق
مقاله
جزوه
پژوهش
دانلود پروژه
دانلود تحقیق
دانلود مقاله
دانلود جزوه
دانلود پژوهش
دسته بندی معماری
فرمت فایل pptx
حجم فایل 2673 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 90


 اصول معماری پایدار و تاثیر آن بر اقلیم شمال

 

¢اهمیت تاثیر اقلیم بر معماری،انجام مطالعات و پژوهش های جامعی را در این زمینه ایجاب می کند.بویژه در کشور ما که تنوع شرایط اقلیمی در آن کاملا مشهود است.انجام تحقیقات گسترده در این زمینه امری اجتناب ناپذیر است.


¢بطورکلی،این پژوهش ها به دو صورت نظری وعملی انجام می گیرد.دروجه اول،مباحث نظری مربوط به اقلیم و ساختمان،مورد بررسی قرارمی گیرد و در وجه دوم،با بهره جستن از آمار آب و هوایی مناطق مختلف و انجام تقسیم بندی های اقلیمی،همچنین با استفاده از نمونه های ساختمانی مناطق مختلف اقلیمی،آزمایش ها و محاسبات دقیق صورت می گیرد.از آنجا که ازمایش ها عملی در چار چوب وظایف موسسات تحقیاقات ساختمانی انجام می گیرد واین امر تنها با تخصیص بودجه وزمان کافی از سوی سازمانهای مربوطه اماکان پذیر است، همچنین به دلیل نبود امکانات عملی جهت انجام این برنامه ها ودر دست نبودن امار واطلاعات آب وهوایی مناطق مختلف، پژوهش حاضر بیشتردر وجه اول استوار است.

 

¢معماری واقلیم، پیوندشان بیشتر به رابطه نوزاد وآغوش می ماند، یا نسبت هر رستنی با خاک ، حریم امن وبستر بالیدن. با بستگی ای تکامل آفرین؛ الهام بخش والبته ، نه محیط زا. در این معنا، آغوش، خاک واقلیم ، رابط حیات وسرزندگی ونبودشان نمود میرایی است . تجربیات معماری بومی در پهنه جهان وآروین های آن در معماری ایران زمین نیز ، خود گواه تاکیدی بر اندیشه ی فرم زایی ملاحظات اقلیمی در معماری است تا عاملی بر محدودیت آن یا اسارت معمار.

 

 

دانلود اصول معماری پایدار و تاثیر آن بر اقلیم شمال


امتیاز :


طبقه بندی: ،
اصول معماری پایدار و تاثیر آن بر اقلیم شمال ,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *


<-BloTitle->
<-BloText->